Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Ghostery jó vagy rossz?

A Ghostery jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy nekem bejött.

Viszont itt olvastam róla más véleményt is.


Mit gondoltok?


2019. aug. 21. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
A Ghostery az Evidon cég tulajdona, ami ismert arról, hogy adatokat gyűjt és ad tovább reklámügynökségeknek. A Ghostery a Ghostrank rendszeren keresztül subdomain szinten követi és naplózza az online tevékenységeidet, ami szintén felhasználható profilozásra, illetve hogy milyen reklámokat blokkolsz és engedélyezel, ez pedig egy olyan adatbázist képez, ami fölött nem rendelkezel (nem tudod töröltetni, vagy tiltani a kereskedelmi célú felhasználását).
2019. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már nem:

"Cliqz GmbH acquired Ghostery from Evidon Inc. in February 2017. Ghostery no longer shares data of any kind with Evidon, Inc. Cliqz is a German company majority-owned by Hubert Burda Media."

Forrás: [link]


Teljesen nyílt forrású - ellenőrizheted:

[link]

2019. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!