Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A messengeren keresztül...

A messengeren keresztül küldhetnek vírust?

Figyelt kérdés

Kaptam egy szimpla üzenetet ismerőstől ,ez állt benne ... ne nyisd meg mert feltörték a Facebook-ot. Nem volt semmi link az üzenetben. Gyakorlatilag csak az üzenetet nyitottam meg amit utánna töröltem is.

Most látom , hogy a profitjára kiírta , hogy ha bárki üzenetet kap tőle ne nyissa meg mert vírus. Most vajon ő akart figyelmeztetni vagy avval az üzenettel már valami vírust is kapott a telefonom


2019. okt. 22. 20:49
 1/1 anonim válasza:
Igen. Általában link alapján, így csak olyat nyiss meg, amiben biztos vagy. Amit írsz, az vagy vicc az ismerősödtől (egy nem vicces vicc), vagy a fiókját feltörték és szórakoznak. Nem lesz így semmi a telóddal, nyugi.
2019. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!