Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Biztonság

A kérdés
pecsib nevű felhasználó kérdése:

Avast illegális másolat?

Sziasztok!

Egy jóbarátom egy, a neten található Avast Premium Security kulcsot írt be, igy megkapta a full védelmet. Kb 1 hónap után indításokkor jön az üzenet, hogy "ez egy illegális másolat, de még nem késő helyrehozni". És egy vásárlást felajáll a program.

Járt már igy valaki? Milyen következményekkel járhat ha figyelmen kívül hagyja a dolgot?

Sajnos nem találtam semmit a neten erről.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Avast, PC, licence, licensz, hacker, jog

nov. 9. 13:36  Privát üzenet  

A válaszok
Maximum annyi, hogy a bevont kulcs miatt a program ingyenes/próbaverzióra vált vissza.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 13:51 Privát üzenet
Magic___ nevű felhasználó válasza:

Csak visszáll az ingyenes verzióra. Keresse tovább a kulcsokat, én is úgy szoktam csak nem Avast nál

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 10. 10:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Te milyen sűrűn szoktál biztonsági mentést készíteni a fontos dolgaidról?
Egy Hacker mit tud tenni egy ember adataival ha nincsenek rajta semmilyen illegális dolgok?
Hogyan tudom a BitLocker titkosítást leállítani?
Hogy lehet biztonsági másolatot készíteni távol a géptől?
Szerintetek sikerül nekik meg állítani az illegális letöltést? (Torrentezés)
Ha az iskolák megkapják ingyen a Windows-ot, akkor miért fut az iskolai gépeken AutoKMS és Microsoft Toolkit?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Biztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!