Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet tenni a nárcisztikus...

Mit lehet tenni a nárcisztikus felbérelt egy hackert hogy törje fel a Facebook adatlapomat és a messengeremet?

Figyelt kérdés
Irogatnak a nevemben másoknak és bejegyzéseket írnak ki. Mit lehet ezek ellen tenni? A féreg még nézegeti is az internetemet mert feltörte azt is a hacker segítségével. Onnan tudom hogy a keresési előzményeimben olyanok vannak amiket meg sem nyitottam. A hackerek ellen hogyan lehet védekezni?
2020. jan. 7. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Erre való a kétfaktoros hitelesítés. Jelszót változtatsz és beállítod a kétfaktoros hitelsítést. És soha de soha nem mented el a böngészőbe a jelszavaidat, hanem mindig beírod. Ennyi az egész.
2020. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De már beállítottam és így is.
2020. jan. 7. 17:03
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Úgy néz ki, hogy egyszerűen csak hozzáférnek ahhoz az eszközhöz, amin netezel, ennyi, szó sincs törésről.
2020. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

A facebook számos bugvadász programot indít, néhány millió forint értékben kapsz jutalmat, ha találsz a rendszerben sérülékenységet, tehát egy kis pancser nem tud hackereket felbérelni, amúgy is marhanehéz etikátlan hackereket találni manapság. Tehát a hiba benned van.


Először is azzal kell kezdeni, hogy minden eszközt kijelentkeztetünk a facebookról, és a fentebb leírt intézkedéseken túl még elég sok minden másról is meg kell bizonyosodni, erről a facebook is csinált egy kisokost, meg még sokan mások is.

2020. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
#4 Akkor ebből a szempontbol a Facebook lényegesen jobban működik mint a T-Systems. :D
2020. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

sziasztok!


5 napja levagyok tiltva a facebookról minden előzmény nélkül. Ritkán használom a facebookot, 9 éve van meg, nem szoktam posztolni hülyeségeket. 2015 óta nem osztottam meg semmit sem, pár emberrel beszélek facebookon akiket 2011 óta ismerek facebookon. A probléma azonban ennyé bonyolultabb, ugyanis több alkalmazáson keresztül facebookkal vagyok belépve vagyis nem külön regisztrálva vagyok az alkalmazáson keresztül, hanem a facebookkal. 9 év pótolhatatlan emlékem, ismeretségem veszett el. Sajnos pár alkalmazáson keresztül (webáruház appokban is facebookkal voltam belépve, amiben tároltam a bankkártya adataimat is, nem a fejetlenségem miatt, hanem könnyebb volt egy kattintással fizetni..... A probléma azonban az, hogy mivel facebookkal voltam belépve, már oda se tudok belépni, mert úgye tiltottàk a fecebookomat indoklàs nélkül. Anyagi kàrom egyenlôre nincsen,de nem tudom hogy miért tiltottàk. Remélem nem törték fel. A facebook sugónàl talâltam egy űrlapot, aminek segitségével igazolni tudon hogy valós személy vagyok. Ezt màr megtettem...... 5 napja semmi vàlaszt sem kaptam. A kérdésem az volna, hogy a napokba nektek is tilottàk a facebookot? Vagy csak én vagyok ilyen pancser? Hány nap alatt kaphatom vissza? Egyâltalàn vissza kaphatom? Egyszerűen tehetetlen vagyok, elvagyok keseredve. Aki tud segiteni kérem segitsen nekem, és megkérek mindenkit hogy ne bohockodjuk el, mert nekem lelkilegg megvisel, hogy a facebook egy csettintêssel el lehetetlenîtette a facebookot. Én nem az a lájk gyűjtő ember vagyok, 9 êvem alatt 1 profilt hasznâltam, benne sok ismerős emlékkel. Nem beszélve a webes àruhâzzal is amiben târoltam a bankkârtyàimat. Vàrom a segitőkész vâlaszokat. Helyesiràsért bocsi, angol billentyûm van. 23F 

2020. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak annyi történt, hogy a facebook algoritmusa azt hitte, hogy kamuprofil vagy, ezért letörölt. Ha követed az utasításokat, akkor előbb-utóbb vissza kéne kapnod. De az se baj, ha nem, mert megtehetik. De inkább örülnöd kéne, hogy megszabadultál attól a szutyoktól.
2020. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadonak csak annyit hogy ezt írja ki:



Itt van: [link]


A gond az hogy itt semmilyen okmány feltöltési lehetőség nincsen.


Facebook sugó------> Személyes fiókomat letiltották-------> Egy űrlap volt ott amin feltudtam tölteni az okmányomat, azonban már 6 napja levan tiltva. Se válasz se semmi. Kis idő elteltével újra beküldöm az okmányt, de azóta is ez az üzenet fogad. Valami tipp/ötlet vagy valami?

2020. jan. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyit csinálsz, hogy vársz. De nem veszett el semmi, letöltöd az infókat legrosszabb esetben és kész, csinálsz új profilt.
2020. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Nem a facét sajnálom, csak voltak webáruházak és azzal tudtam belépni, anyagi károm is van.
2020. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!