Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha kikapcsolom a gépet éjszaká...

Ha kikapcsolom a gépet éjszakára akkor egyértelműen nem seedelek. Ez hogy működik, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Utorrentet használok.

2020. febr. 1. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem seedelsz kikapcsolt gépnél. Seedelés feltétele aktív internetkapcsolat plusz hogy a seddelendő állomány jelen legyen a meghajtó megfelelő könyvtárában.
2020. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak ebből nem lehet baj ha nem seedelek egy éjszaka ugye?
2020. febr. 1. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyi bajod lehet, hogy ha adott dátumig nem seedelsz vissza eleget, akkor büntetést kaphatsz. De ezt torrent oldala válogatja.
2020. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így már értem. Köszi.
2020. febr. 1. 22:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Pirate Bay az oldal.
2020. febr. 1. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosítok egy kicsit: bent kell tartani meghatározott ideig a torrentet seedben, akkor is, ha egy bájtot sem töltesz vissza belőle. Plusz ott van az arány kérdése, vagyis minél nagyobb adatmennyiséget töltesz vissza adott torrentből, annál kevesebb ideig kell seedben tartanod. Például, ha egy egy gigabájtos állományból visszatöltesz 500 megabájtot, akkor feleződik a seedidőd.
2020. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a Piraton fszom se tudja, hogy van, amit írtam az alapvetően nCorera és társaira érvényes.
2020. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okes, köszi
2020. febr. 1. 22:41
 9/10 P.O.C. ***** válasza:
A Pirate Bay .**org -mármint ha arról beszélünk-, az egy regisztráció nélkül is használható torrent oldal. Így nem értem, hogy jön ide a "baj" mint fogalom. A saját lelkiismeretedre van bízva meddig seed -elsz ott egy torrentet.
2020. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ez leesett nekem is utólag, de köszi.
2020. febr. 2. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!