Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet kikapcsolni ezt a...

Hogy lehet kikapcsolni ezt a mocskos Windows Defender-t Windows 10-en? Kikapcsolom és erre pár óra múlva megint vissza kapcsol és letöröl fontos fájlokat amik nem is vírusosak csak annak érzékeli.

Figyelt kérdés

#Windwos Defender
2018. máj. 25. 06:06
 1/10 belapus ***** válasza:
57%

[link]


Amennyiben valaki nem tiszta forrásból szerzi be az alkalmazásait, ne csodálkozzon, ha a biztonsági szoftvere ( bármelyiket használja is ) károkozót érzékel.

2018. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Ha sikerülnöd végleg megszabadulnod ettől, akkor hamarosan újra látnánk a neved egy kérdés felett, ami valahogy úgy szólna, hogy Miért ilyen f*ss a Windows? Összeomlott, újra kell húzni. Vagy akár az is lehet, hogy Miért jöttek hozzám nyomozók azzal, hogy kifosztottam egy bankot?

Na jó ez utóbbi extrém, de nem lehetetlen.

2018. máj. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Azért vírusirtód legyen a gépen. (Akkor is, ha a Defendert nem kapcsolod ki, mert az nem nevezhető vírusirtónak.)

2018. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg filmeket törölt le.
2018. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Na persze, a crackelt exe-id azok véletlenül sem vírusosak, csak a szemét Microsoft tekinti annak, hogy vedd meg mindenből az igazit...
2018. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ilyen velem is volt videójáték crackeknél, egyszerűen hozzáadtam a D:\Games mappát a kivételekhez és azóta békén hagyja. :)
2018. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Titeket is kedves szavakkal illetett a kérdező? Engem könnyekig meghatott a kedvessége.
2018. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Na persze, a crackelt exe-id azok véletlenül sem vírusosak, csak a szemét Microsoft tekinti annak, hogy vedd meg mindenből az igazit..."

Ez így igaz, még ha szarkasztikusan gondoltad is.

2018. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Defender csak az aktivátort birizgálja , de azt foylamatosan. Ez érthető, arra van beállítva, hogy nem engedje működni mondjuk a KMSpico-t. A Malwarebytes-nek és az Avastnak semmi baja a KMSpico-val, a Defendernek meg állandóan. Tehát van olyan "kártevő", ami csak a Microsoft által kártevő. A Defender egy ideje tényleg kikapcsolhatatlan.
2018. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvastam róla, pár embernek aktiválókat ki irtotta.


Szerintem mindenki rakja vissza a win7-t 8.1-t.


Csak azt nem tudom nálam miért nem ismerte fel mikkor 2x újba raktam a win7-t nem volt internet, pedig régen egyből felismerte, ez volt anno winxp-vel is. Lehet a Microsoft direkt csinálja nem használjuk őket?

2018. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!