Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a gmail fiókomat!...

Feltörték a gmail fiókomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap 2 értesítés is jött, hogy valaki gyanús tevékenységet folytat és egy nigériai IP-címről léptek be a fiókomba. A Google megkérdezte, hogy én vagyok az és én mind a 2x letiltottam. Ezután pedig jelszót változtattam és beállítottam a kétlépcsős bejelentkezést is. Ma jött egy új email a gmail-re, hogy a Facebookomban megváltoztatták a fiókhoz rendelt telefonszámot, egy másik,számomra idegen számra. Oda is egyből beléptem és jelszót változtattam. Nagyon parázok, mert 2 hónapja ellopták a telefonom Olaszországban az afrikaiak és bár egyből letiltottam a kártyát meg minden, mi van ha most arról szivatnak?? Lehet köze a kettőnek egymáshoz? Mit lehet ilyenkor még a jelszóváltoztatáson túl tenni?

2020. febr. 3. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A jelszóváltoztatással meg a kétlépcsős azonosítással mindkettőt megvédted. Szerintem innentől nem érdemes parázni. Gondolom FB-n is a telefonszámot megváltoztattad az új számodra. Nézd meg hogy másodlagos e-mail-címet vagy telszámot rendeltek -e a Fb fiókodhoz.
2020. febr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állj át egy jobb email szolgáltatóra. Tutanota vagy Protonmail első körben.
2020. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!