Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win10-en, ha csináltam másik...

Win10-en, ha csináltam másik fiókot apukámnak, akkor hogyan tudnám azt megjeleníteni?

Figyelt kérdés

Csináltam egy fiókot a jelenlegi fiókon kívül. Az én fióktípusom rendszergazdai, az apukám fiókjához csak annyi van írva, hogy jelszóvédett. Hiába van fiókja, de amikor bekapcsolom a számítógépet, akkor egyáltalán nem jeleníti meg, rögtön belép az én fiókomba. Nincs az az "előtér" vagy hogymondjam, amikor kiválaszthatom hogy melyik fiókba lépjek. Hogy tudjam megoldani, hogy apukám is használhassa a fiókját? Átlépni sem tudok az övébe, kijelentkezni sem tudok, felhasználóváltást sem tudok csinálni (A start -> főkapcsoló résznél próbálkoztam csak eddig). Interneten való regisztráció nélküli fiókot hoztam létre neki, mert ugyebár lehet regisztráltan is Microsoft fiókkal, meg lehet a regisztráció nélküli módon is csinálni fiókot, én az utóbbit választottam.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


2020. febr. 13. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom, hol léphetek be a D-be? (Saját fiókba)?
2020. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először nézd meg, hogy itt minden lépésen végigmentél-e.

[link]

2020. febr. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek is segíthetnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. febr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. febr. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!