Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Microsoft fiók zárolás feloldása?

Microsoft fiók zárolás feloldása?

Figyelt kérdés

Valamilyen okból kifolyólag zárolták a Microsoft fiókomat kb. 1 hónapja (vírusra gyanakszom)

Abban kérnék segítséget, hogy van-e rá mód, hogy visszaállítsam. A harmadik képen látható "zárolás feloldó" linkes oldalon próbálkoztam, viszont válaszként az első 2 képen látható e-mailt kaptam (eredeti nyelv és magyarra fordítva)

Találtam még olyan lehetőséget, hogy bejelentkezés után (ez nem lehetséges, mivel zárolva van a fiók) egy adott tel. számra küldenek egy kódot és ezzel fel lehet oldani. Valami lehetőség létezik, ami működik is? A válaszokat előre is köszönöm!

[link]

[link]

[link]


2020. ápr. 28. 20:39
 1/3 Melinda28 válasza:
Szia.Engem is érdekelne a válasz.Nem tudom jutottál e valamire?Mert én is így jártam de fogalmam sincs miért zárolták?Én tudtommal és szándékosan nem sértettem meg semmilyen alapelvet.Kicsit ez most rosszul esett,nem is értem ezt?!
2021. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabó Éva Györgyi válasza:
Nekem is ez a problémám. Alig látogatom a microsoft fiókot és tegnap be szerettem volna lépni, szintén falba ütköztem, mert a tel.számomra nem tudnak kódot küldeni. Köszi a segítséget Kérdező! Megpróbálom azokat a linkeket, amelyet megosztottál. Ha így sem sikerül, akkor várok míg feloldják. :)
2021. febr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szabó Éva Györgyi válasza:
Hűha, törölve lettek a képek. Na majd másképp oldom meg.
2021. febr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!