Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A windows 10 frissítéseket...

A windows 10 frissítéseket hány nappal érdemes halasztani,vagy nem szükséges,telepíthetem őket folyamatosan?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 17:30
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
41%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Itt részleteztem a frissítések feleslegességét és a végére példákat is mellékeltem, akik itt panaszkodtak, hogy frissítés után állt meg a tudomány.

Javaslom olvasd végig.


Jómagam rendszergazdakét W7-et használok még mindig, melyen nincs frissítés, csak olyan, ami funkcióbővítés, vagy szükséges (pl. .NET framework 4.6), de semmiképp se "biztonsági frissítés". A rendszer 4 éve megy a gépen hibátlanul, nincs lassulás, vírust havi 1x ellenőrzök, nincs élő vírusirtóm, de figyelek is, hogy milyen oldalakat látogatok meg, illetve a letöltött anyag furcsa-e, az-e, amit akartam.

Szóval lehet élni frissítések nélkül stabil rendszerrel, hiszen nem a magánember gépébe fognak betörni, hanem céges hálózatokra, ha valóban adatokat akarnak lopni vagy netán pénzt követelni.


Olvasd el, ott sokmindenre kaphatsz választ!

2020. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

A fenti válaszban is van némi igazság.


Az XP, Vista és 7 boot ideje jelentősen hosszabbodott a frissítések után. Ezt viszont nem tapasztaltam a 8.1 és 10 esetében. DE! Tény és való, hogy amíg a 8.1 driverek (illesztőprogramok) tekintetében szörnyen kényes, addig a 10-re bizony mái napig jönnek ki olyan frissítések, amik miatt még az asztalig sem lehet eljutni. Ezért egy egészséges 2-4 hetet érdemes halasztani őket az én véleményem szerint.

2020. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Minimum 15-20 nappal, legfeljebb 60 nappal, annál tovább nem. Ha esetleg van hibás frissítés, általában napokon belül jön rá javítás.


Én rendszergazdaként 400 gépet tartok karban, konkrétan egyetlen gép volt eddig, ami kék halálozott egy frissítés után, meg még, ami nem akart frissülni (de az még évekkel ezelőtt, 1607-es Windowsnál volt). Nem nagyon van gond a Windows frissítésekkel.

2020. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!