Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Meg csináltattam a telefonom...

Meg csináltattam a telefonom de el felejtettem a kódokat. Hogyan törhetném fel?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei Mate 9 telefonom. Egy éve kb összetörtem a kijelzőjét, most meg csináltattam, de le van zárva. Ujjlenyomatot nem állítottam be rajta. Hogyan törjem fel rajta a kódot?

2020. jún. 3. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Recovery Menu segít.


Kikapcsolt állapotban tartsd lenyomva a hangerő fel és bekapcsoló gombot, amíg a Huawei logo megjelenik. Itt feljön egy menü és a hangerő gombokkal tudsz fel/le navigálni és a bekapcsoló gombbal választhatsz. Navigálj a "Wipe data/factory reset" pontra és válaszd ki.


Forrás: [link]


!! Figyelem ez minden adatot töröl a telefon belső memóriájából !!

2020. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jól mondja.

De ki szeretném egészíteni a válaszát.


"!! Figyelem ez minden adatot töröl a telefon belső memóriájából !!"

Nem minden adatot, mert egy adatmorzsa megmarad. Ez egy úgynevezett lopásgátló (Tehát, hogy ne tudják használni a lopott telefonokat).

Annyi a lényeg, hogy a visszaállítás után szükség lesz a régi Google fiókodra. Ha annak tudod a jelszavát, akkor nyert ügyed van, ha meg nem, akkor pedig viheted vissza a szervízbe, mert azt a biztonsági rendszert nem lehet kiütni házilag.

Pontosabban ki lehet, de azok a felhasználók, akik ezt meg tudják tenni, nem az interneten érdeklődnek.

2020. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ajjaj. Akkor elég nagy gáz van mert azóta Google fiókot is cseréltem. Meg tudom valahogy nézni hogy melyik email volt a telefonba? Mert ha igen akkor lehet tudom még a jelszavát.
2020. jún. 3. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El is felejtettem az FRP-t (Factory Protection Lock). Ez az a lopásgátló, amit a #2-es írt. Nem kiüthetetlen az sem, de nem taglalnám. Ha tudsz angolul és tudod használni a Google keresőt akkor lehet találni módszereket, amik vagy beválnak vagy sem...
2020. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha fel tudod oldani a képernyőzárat, akkor a beállításokon belül, a felhasználók és fiókok alatt meg tudod nézni, hogy melyik Google fiókkal jelentkeztél be a telefonra. Ha nem tudod feloldani a képernyőzárat, akkor sajnos nem tudod megnézni.
2020. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Folti91 ***** válasza:
56%
Felmerült bennem a kérdés, hogy egyáltalán a tiéd az a telefon, vagy csak "le volt esve a földre"? A szervíz minden esetben elkéri a feloldáshoz szükséges jelszót/mintát, mivel ki kell próbálni a készüléket, mielőtt vissza adja. Anélkül jobb helyeken át sem veszik.
2020. jún. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jólvan. Menj máshova trollkodni. Kíváncsi lennék hogy te majdnem több mint egy év után emlékeznél e a telefonod kódjára. Ha nem ismersz minek elmélkedsz ilyenen? Nézd meg az előtted lévő kommenteket. Senki sem írt ilyen hülyeségeket hogy lopott a telefon, mert nem sokan emlékeznek egy majdnem több mint egy éves kódra.
2020. jún. 7. 08:13
 8/10 Folti91 ***** válasza:
Igen, évekkel az utolsó használat után is gondolkodás be tudtam írni egy 8 tagú jelszót, miután kicseréltem a kijelzőt múlt hónapban. Elképesztően nehéz alkatrészt találni egy Lumiához.
2020. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Folti91 ***** válasza:
Akarom írni, gondolkodás nélkül. (:
2020. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Attól még nem kéne vádolnod... ;)
2020. jún. 7. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!