Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Csináltatak velem előre...

Csináltatak velem előre megadott 10 email címről gmai fiokot hogy ezekről kell hirdetések feladni vissza tudnak élni ezzel ha kamu az egész?

Figyelt kérdés
Voltam olyan okos megcsináltam még jelszavat is ők adták.töröltesem vagy várjak, át tudnak igy verni esetleg pénzt lehuzni rólam?Aki tud kérem segítsen a válaszával.
2011. nov. 15. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit se tudnak veled csinálni. Legfeljebb jót röhögnek rajtad. Ez kb annyi, hogy szaladj fel 10 x arra a hegyre, és nézd meg, ott vagyok e? Viszont annyi előnyöd lett a dologból, hogy megtanultál e-mail fiókot gyártani. A fiókok, pedig, ha senki sem használja őket, egy idő után törlődnek.
2011. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat:)
2011. nov. 15. 13:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Végül is gmailról lehet telefonálni és ezt nem tudja ki használni?Lehet hogy buta vagyok végül is ezért ilyedtem meg,azért jelszót meg változtattam mert azt is meg adták mit irjak be.
2011. nov. 15. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Te valami értelmi fogyatékos vagy?
2011. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezt miért irod?ott láttam le lehet tölteni telefon hivásokhoz progit
2011. nov. 15. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki csináltatott veled? Milyen célból?

Hirdetéseket feladni e-mail címről?

Téged lehúzni nem tudnak, de ez nagyon zavarosnak hangzik így. Töröld le az összeset, abból baj nem lehet.

2011. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy ilyen előre meg írt ő általa meg adott helyre kell hirdetéseket feladni.Illető meg adott 10 email cimet de még jelszót is ő amirre meg kell fiókokat csinálni.Én ugyan meg csináltam fiókokat csak más jelszóval amit kért mert utolag kicsit gyanús lett,miért is akkar ő belépni én email fiókomban?!Állitása szerint 100ft kapnék ha egy hirdetést valamelyik email címről feladnám.Ezért volt kérdésem vissza e tudna élni ezzel.Köszönöm a válaszodat.
2011. nov. 17. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a hirdetés tartalma, de könnyen lehetsz bűnrészes csalásban. Semmi értelme egy ilyen üzleti ajánlatnak, tehát jó eséllyel van benne valami turpisság. Szerintem ne foglalkozz vele.
2011. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi utolag én is erre jutottam törölni fogom a fiokokat.
2011. nov. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!