Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bérlek egy Windows VPS-t....

Bérlek egy Windows VPS-t. Amin egy szervert fejlesztünk egy játékhoz de ez lényegtelen. A fejlesztőmet kirúgtuk majd azt mondta hogy: "Akk toroljem a szerot? Csak mert hozza adtam a maccimem a szerogephez es nem ker jelszot :)" Tud e ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Lehetséges-e ilyet csinálni és ha igen akkor hogy tudom törölni a Mac címét a gépről?

2020. jún. 13. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, és senki nem fogja neked megmondani, hogy egy egyedileg fejlesztett appon vagy éppen az operációs rendszerben milyen beállítások vannak. Vegyél fel egy másik szakit aki kideríti neked.
2020. jún. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

miért ne tudna.

vigyázni kell az ilyen fickókkal... ha bosszúszomjasak akkor nagyon be lehet szaladni a f.szerdőbe.

2020. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivan? Bocs lehet h. tudatlan vagyok de mi az a szerógép?
2020. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos bosszút tud állni, mivel mindent ő állított be, és mindenhez van hozzáférése, de ez elég undorító dolog. Kell valaki keresni, aki ért hozzá, és mindent át tud benne írni.

Volt, hogy én is bizonyos okok miatt ott hagytam egy oldalt, az is VPS szerverről ment, és mindent én csináltam nekik. Azon ráadásul én ingyen dolgoztam, de ennek ellenére otthagytam nekik mindent amit megcsináltam. Soha nem jutott ilyen eszembe, hogy a jelszavakkal visszaéljek vagy letöröljem az ingyen megcsinált munkám, aki ilyent csinál, az nem való fejlesztőnek! Személyes okok miatt szálltam ki a projektből, de én csak adtam nekik és semmit sem kértem érte, mégis mindennek lehordtak, amikor kiléptem. Vannak ilyen emberek sajnos.

Át kell benne mindent írni, ha ennyire nem korrekt fejlesztőt találtatok.

2020. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!