Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörhették az instagramomat...

Feltörhették az instagramomat így? Nem értem ezt

Figyelt kérdés

Be van kapcsolva az instagram fiókomon ez a kétfaktoros belépés.


És amúgy ami most a problémám már régóta fennáll de nekem hülyének most tűnt fel.


Vagyis eddig is feltűnt de valamiért csak most kezdtem el aggódni miatta.


Tehát ugye a kétfaktoros arra jó hogyha be akarsz lépni a fiókba kapsz egy kódot SMS-ben és mivel a telefonod nálad van hiába találják ki esetleg a jelszavad, a kódot amivel beenged csak te látod.


Én gyakran ki-be lépek a fiókomból mert van egy másik is (állatos) amit vezetek.


És mostanában mindig küldi az SMS-t de nem olyan rég hetekig/ hónapokig nem küldte pedig be volt kapcsolva.


És valamiért én csak most kezdtem el ezen gondolkodni hogy ez miért lehet, de most meg már nagyon érdekelne.


Mert elvileg ugye nem.törhették fel hogy valaki kikapcsolta mert hát mielőtt valaki kikapcsolta is volna legelőször a kóddal kellett volna belépnie.


De még csak SMS-t sem kaptam kéretlenül.


Szóval egyáltalán nem értem.

El vannak mentve a telefonomon a bejelentkezési adataim de a kódot akkor is mindig küldik elvileg akárhányszor ki meg belépsz.


Miért tudtam ilyen sokáig kód nélkül belépni?


És akkor most miért szoktam kapni újra már a belépéseknél?


Valaki segítsen ebben!



2020. jún. 21. 20:08
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a helyzet, pár napja kérte folyamatosan a kódot, én inkább ki is kapcsoltam a kétfaktorost.

Nem tartom valószínűnek hogy pont az én fiókom kell bárkinek is. Na meg a jelszavam amugy sem 1234.

Te szerintem nyugodj nincs semmi probléma.

2020. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen nekem is így volt.

Valószínűleg az instának valami új frissítése ez hogy ténylegesen minden bejelentkezésnél kér jelszót.

2020. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!