Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Ninite oldal biztonságos?

A Ninite oldal biztonságos?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem rak fel vírust vagy bármilyen plusz dolgot magával?

Honnan tölti le a programokat?

A legfrissebbet rakja e fel?

Érdemes használni az oldalt?


Az mondták nekem kommentbe hogy nem kellene használnom mert maga után rakhat fel plusz dolgot maga után és nem tudni hogy mi az.


De azt olvastam hogy PC szervizben is ezt használják, igaz?


Vagy tudok még ilyeneket ajánlani?



2020. jún. 24. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rak fel semmi pluszt, csak amit kérsz, és mindenből a legfrissebbet.
2020. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Ninite nem telepít toolbarokat és egyéb programokat, amiket néha a telepítők felajánlanak, ezek mindegyikére automatikusan nemet nyom.


A programokat minden esetben a hivatalos forgalmazó weboldaláról tölti le.


Mindig a legfrissebb, stabil verziót telepíti fel (nem az instabil, beta stb. verziókat).


Használni akkor érdemes, ha több program egyszerre való telepítését váltanád ki vele, minél többet telepítesz vele fel, annál több időt takarítasz meg, hiszen nem kell mindegyiknél végigkattintani a telepítőt.


Ennek a hátránya, hogy az alapértelmezett helyre telepít mindent, és ha bármelyik telepítés során bármit testreszabnál, azt ezen keresztül nem teheted meg.

2020. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!