Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez tényleg teljesen ingyenes...

Ez tényleg teljesen ingyenes vpn? Létezik teljesen ingyenes vpn?

Figyelt kérdés

Eddig csak shareware vpn-ekről tudtam, tehát egy idő után fizetős. Létezik örökre ingyenes vpn szolgáltatás?


Találtam egy ilyet:

[link]

Azt írták valahol, hogy teljesen ingyenes. Ezt meg tudja vki erősíteni, vagy kizárni?

Bármelyik megbízható forrásból való ingyenes vpn érdekel, ha tud vki. Köszi.



2020. júl. 24. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem léteznek ingyenes szolgáltatások, így vagy úgy meg kell érje az üzemeltetőnek a szerverpark fenntartása, mint a Gmail vagy a Google kereső, ott is "ingyenesek" a szolgáltatások, viszont az adataidat és keresési előzményeidet el tudják adni/fel tudják használni, különböző piackutatás vagy reklámozási stratégiával foglalkozó cégek számára.

Mivel a teljes internetes forgalmad átmegy a VPN relay-en így nagy az esély, hogy az adataiddal, böngészési előzményeiddel fizetsz, de ez csak az én véleményem.

2020. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Értelek, de engem az érdekel, hogy pénzt konkrétan amire egyáltalán soha, utólag se kell fizetnem, ilyen vpn létezik-e?

Az engem nem izgat, hogy plusz funkciókért, kell-e fizetni, ha az alap funkciók örökké ingyenesek.


(Az viszont már számomra nem passzol, ha pl 3 hónap után az egész fizetőssé válik.)

2020. júl. 24. 18:55
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
minden héten csinálsz egy protonmail fiókot és azzal bejelentkezrl a protonvpnbe. én is úgy használom
2020. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem hangzik teljesen rosszul, azonban a protonmail telefonszámot kér a regisztrációhoz. Ugyanott vagyunk. A vpn az anonimitás miatt kell elsősorban, a saját telefonszám megöli azt.
2020. júl. 24. 20:54
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem kér tel.számot
2020. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De igen, 1-2 hete próbáltam, azt csinálja, mint a google, tor-ból mentem rá. Ahányszor próbálkoztam, mindahányszor telószámot kért a reghez. De ha tudsz tuti módszert, hogy ezt elkerüljem, szívesen veszem a tippet.
2020. júl. 24. 22:29
 7/19 belapus ***** válasza:
100%
Vannak ingyenesek, csak általában korlátozott valamelyik funkciójuk.
2020. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ahj Istenem... a verify humannél menj rá a captchára a sms helyett
2020. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hiába a chapta. Kizárólag sms-ben engedi. De, látom, nem hiszel nekem.


Előző előtti, kérlek, adj meg ilyeneket, épp erre várok. Előre is köszi.

2020. júl. 24. 22:48
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

[link]

esetleg talán nem torról kéne felmenni oda vagy idk

2020. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!