Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kit támadja folyton a gépet?

Kit támadja folyton a gépet?

Figyelt kérdés

20 percenként ezt adja ki mindig az Avast Win 7van a gépen légyszi segítsetek


Itt a kép hogy mit ad ki: [link]


2010. aug. 6. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan adja, hiába kapcsoltam ki a hálózatfédelem figyelmeztetéseit :S Kínomban már csendes módba lőttem, mert zavaró. De, amíg blokkolja, addig nincs gond. Amúgy nálad mindig egy IP-ről jön? Csak, mert nálam szinte mindig másról.
2010. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
DoS programmal támadj vissza ;)
2010. aug. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
DIGI szolgáltatónál vagytok?
2010. aug. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vok, digis. Talán arra kellene keresgélni űaz okot? :O
2010. aug. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy egy Digis felhasználó fertőzött gépe próbál meg a hálózaton egyéb gépeket felkutatni, amelyekben nincs befoltozva a DCOM Exploit lehetősége.

Esetleg jelezhetnéd a szolgáltatónak, hogy szóljanak a felhasználónak, ők tudják kihez tartozik az aktuális IP cím.

2010. aug. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eggyel tobb érv Avast hálózatvédelme mellett - valahogy jobban számítok rá, mint a digisekre :S De ennyivel is okosabb lettem, már megérte fennmaradni :)
2010. aug. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én támadom a géped öcsém!

Beesteledik oszt mi lesz!

2010. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt, tehát már a kérdés elolvasásakor tudtam, mi van.

A régi avast!-on el lehetett csendesíteni külön a Hálózatvédelmet, az újnál nem? Gonosz akkor... (Bár, lehet, csak egy bug, és ha javítják, akkor nem hiába rakjátok majd be a pipát)


Eredeti, frissített Win7, és annak a tűzfala nálam tökéletesen megoldotta a problémát.. Nálam ki van zárva a "Biztonsági rés blokkolva" szöveg. :)

2010. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen persze eredeti próbáltam ezt a csendes üzemmódot ugyanúgy beadta. Nem a DIGI-nél vagyunk (Telenoros mobilnet)
2010. aug. 6. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem akkor, ha eredeti, hiszen pl. nálam is megszűnt a probléma.

Tegyél fel másik vírusirtót! Meg fogsz őrülni, ha 20 percenként zaklat ez...

2010. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!