Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gépemet folyamatosan támadja...

A gépemet folyamatosan támadja egy vírus a netről! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nod32-em van, és módosult win32/Adware.toolbar.dealio alkalmazást helyez karanténba - folyamatosan. Hogyan tudnám ezt megszüntetni?
2011. ápr. 18. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Folyamatosan támad! Mekkora poén!

Azért ugat mert az egyszer elfogottal nem kezdtél szart se és azt kérdi meg hogy ugyan már mit csináljon vele!

2011. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem a netről támad, hanem a gépeden van.
2011. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valódi licenszkódos NOD felismeri és azt írja ki, hogy megtisztitotta és karanténban tette a trójait. Benne van az adatbázisában.

[link]

2011. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engedélyezd, hogy betehesse karanténba! Aztán futtass le egy Optimalizáld ellenőrzést.
2011. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Berakja automatikusan karanténba.


A NOD32 nem írja ki, melyik folyamat "birizgálja" a karanténba tett fájlt? Én arra tudok gondolni, azt nem ismeri fel a NOD32, és az a folyamat hozza létre mindig a fájlt, amit karanténba is rak.

2011. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A toolbart letöltötted valamelyik programmal. Simán töröld le.
2011. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Közben megcsináltam. Egy program folyamatosan egy honlapra akart csatlakozni, amelyet a NOD nem engedett, ezért rakta karanténba. Azt a progit letöröltem miután a folyamatot is kiirtottam, úgyhogy most minden OK. De az poén volt hogy 2 óra alatt összegyűlt vagy többszáz elhárított támadás. :D
2011. ápr. 19. 10:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy közösségi oldalról lelopták az email-címemet és a jelszót. Meg tudtam változtatni, de azóta támadások vannak. Az ESET tűzfala azonban kőkemény és visszaveri ezeket, csak olyankor megszakítja a kapcsolatot is. Ide nem jut be trójai faló.
2011. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!