Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Írásvédet pendriveot, hogy...

Írásvédet pendriveot, hogy tudnám formázni? semmi se működik, többi lent.

Figyelt kérdés

Próbáltam már regedites megoldást, programmal formázni, cmd-be semmi...mindig error, és írásvédet hibára fut ki a dolog.

Ez egy céges pendrive volt amit egy biztosító adott rajta már alapból írt adatokkal, és az egész penyó levan védve, de én valahogy formázni szeretném



2020. nov. 12. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni. Ezek nem klasszikus pendriveok, hanem biztonsági cuccok, amiknek az a lényege, hogy ha elhagyod, ellopják vagy bármi módon illetéktelen kezekbe kerül, ne tudja beolvasni sehogy. Ezeket spéci szoftverrel írják meg, klasszikus módon nem írható.
2020. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, én is valami ilyesmire gondoltam, úgy működik kb mint egy nem újraírható CD/DVD lemez
2020. nov. 12. 15:01
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Valószinűleg CDFS particiós pendrive (legalább is ez az általános módszer).


Két eset :


U3 Remove tools : [link]


Ha ezzel nem sikerül leszedni/használhatóvá tenni, akkor a következő a módszer :


Keresd meg a ChipGenius programot és töltsd le.


A program segitségével állapitsd meg az USB chip azonositóját.


Elvileg a program direkt linket ad az eltávolitó módszerhez, de ez egy kinai fórumra kvezet.


Vagy a chip azonositó alapján rákeresel hogyan távolitható el a CDFS partició a perndrivéről


forrás : [link] ("8 ball" felhasználó hozzászólása)


Sok sikert. Üdv.

2020. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!