Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A pendrive-ommal valamiért...

A pendrive-ommal valamiért nem tudok kezdeni semmit! Nem tudok már több dolgot rátenni, se formázni, mivelhogy Őnagysága a Windows azt méltóztatja írni, hogy írásvédett! Pedig nem az. Mi a fene baja van?

Figyelt kérdés
Megnéztem a tulajdonságokban, és a lehető összes engedély meg van adva (módosítás, írás, olvasás, szóval teljes hozzáférés). Elképzelhető, hogy egy vírus?

2014. nov. 12. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
linux alatt formázd meg hátha segit
2014. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

kösz, de honnét szedjek linuxot?!

más ötlet? ha nincs ez is jó lesz..

2014. nov. 12. 21:20
 3/18 A kérdező kommentje:

különben a linux mért ne érzékelné írásvédettnek?

az ott is fenn állna, nem?

2014. nov. 12. 21:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Lemezkezelőben is próbáltad?
2014. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

-szöszi,ne itt nyafizzál,vegyél egy újat,ezt meg dobd a kukába,azt meg van oldva a gondod ,

-ez ugyanaz mint a villanykörte,ha már rossz és nem ég,akkor nem meditálunk,nem tuningoljuk,hanem becsavarunk egy újat

2014. nov. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Te egy idióta vagy, és még finoman fogalmaztam! -.-

Vegyek újat?! Kösz...

Te is ezt tennéd egyébként, hm???

Utolsóelőtti ötletét, megpróbálom, mert az értelmesebb! :)

Azonkívül még egyátalán nem kuka, ez csak egy kisebb probléma, amit nem tudok megoldani, de ezért fordulok hozzátok (de hozzád már nem).

A szösziért meg fuck up!!

2014. nov. 13. 15:58
 7/18 A kérdező kommentje:

Sajnos lemezkezelőben sem megy...

De azt se tudom igazából, hogy ez mitől van!

Mert én nem állítottam írásvédettre, magától meg hogy a francba csinál ilyet egy pendrive??

2014. nov. 13. 16:02
 8/18 anonim ***** válasza:

A linux ingyenes op rendszer bármeik torrent oldalon letudod szedni. kiirod penrive ra rufus al

bootolsz róla (telepiteni sem kell) live CD módban inditod és ott megformázod a pendrive-ot

2014. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vagy a letöltött iso-t kiírod lemezre, arról bootols, és a Gparted alkalmazással megkísérled a formázást: Pl LiniuxMint13 hamar lejön.
2014. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A live linuxot én is tudom hogy milyen, infós osztályba járok, de ezt gondoljátok már végig!

ahhoz, hogy kiírjam pendrive-ra a linuxot, kell még egy pendrive! :D

2014. nov. 14. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!