Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az hogyan történhetett hogy a...

Az hogyan történhetett hogy a saját gépemről törték föl a facebookot?

Figyelt kérdés
Így nem is jelzett be a kétfaktoros hitelesítő. Az ugye csak akkor jelez, ha más ismeretlen gépről történik. Sikerült visszaszereznem. Mindent megváltoztattam. A kérdésem az hogy ez ellen hogy lehet védekezni. És hogy ezt hogy tudták megcsinálni. ( Nyilván senki nem volt a gépnél ez egyik hajnalban történt)

2020. nov. 16. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer valamikor egy másik eszközön bejelentkeztél az adataiddal, és az eszköz megjegyezte azt, akkor kétfaktoros nélkül is be tudnak lépni arról az eszközről.

Feltörésről mint mindig most sem beszélnék (mert kb. lehetetlen), inkább adat lopásról.

2020. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudnának bejelentkezni, ha megváltoztattam a jelszómat? Megnéztem mikor sikerült visszaszereznem a fiókomat és abban az időpontban amikor ellopták(amikor jött az email hogy visszaállítást kértek. Abban az időpontban az én asztali gépemet volt a bejelentkezéseknél.
2020. nov. 16. 23:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jelentkeztem be egyébként sehol csak otthon és telón
2020. nov. 16. 23:44
 4/8 anonim válasza:
Hogy tudtad visszaszerezni? Nekem egy regi emailt allitottak be amibe mar nem tudok belepni, de ha megadok uj email cimet a bizalmi kapcsolattartos kodokkal akkor sem kuld emailt amibol igazolhatnam magam. Kerlek segits, mar lassan 2 hete ezzel szenvedek es nem jutok elorebb
2020. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az átok Nem te vagy! Nem tudok belépni a fiókomba, írtam nekik, de semmi.
2020. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hova írtál utolsó?
2020. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Facebooknak. Nem tudok belépni!
2020. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De hol vagy milyen címre? Én nem találtam email címet
2020. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!