Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kültéri hangrögzítős kamera,...

Kültéri hangrögzítős kamera, ami közel van a házhoz (8 m), képes rögzíteni a házban zajló beszélgetéseket is?

Figyelt kérdés
Vagy a kültéri hangrögzítős kamera csak a kültéri beszélgetést tudja fölvenni?

2020. nov. 29. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott vesz, ahol a mikrofon van, egy kültéri hangrögzítő kamera esetében a kameratestben kell lennie, mert ez lenne a lényege. Ha a kamera 8 méterre van a háztól, és a legolcsóbb, legegyszerűbb modellek közé tartozik, a környezete hangját tudja csak egy pár méteres körzetben (vagy még annyiban sem, ha csak egy tűhegynyi lyuk van a dobozon), és azt is elnyomja a háttérzaj. A 8 méterre lévő ajtóban történő beszélgetést sem, nemhogy még a falakon keresztül a belteret is.

A specifikációt érdemes még megnézni, hátha kitér erre.

2020. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy mondjuk nyitott ablaknál ha a mikrofon arra néz felveszi, amúgy nem reális.
2020. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen mikrofonok kb csak azt rögzítik, ha valami felrobban mellettük vagy össze ütközik valami, de azt is halkan.
2020. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem zavarni szokott amikor nyáron éjjel a szomszéd házban nyitott ablak mellett veszekszik (kiabál) a szomszéd a feleségével. Pedig ők legalább 10m re vannak másik házban. Zavar az alvásban. De éjjel kell szellőztetni a kánikulában.

Szerintem simán felvenné egy diktafon.

2020. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!