Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » HBO GO jelszó megváltoztatását...

HBO GO jelszó megváltoztatását javasolja, de miért?

Figyelt kérdés
Chromeban léptem be és rögtön feldobott a böngésző egy ablakot, hogy "adatvédelmi incidens során közzétették jelszavát..." és a megváltoztatását javasolja. Később be tudtam lépni ugyanazzal a jelszóval, de megint felugrott ez az ablak, valaki tudja, hogy mitől lehet?

#Google #jelszó #Chrome #HBO GO #jelszómegváltoztatása
2020. dec. 16. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy jelszó amit több helyen is használsz Akkor ezt adja ki. Nekem is van egy jelszó, nem fontos helyeken azt használom és ki is írja hogy "15 helyen használod ugyanezt" változtasd meg.
2020. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alap paraméterek amik be vannak állítva. Pl automatikusan "sikít" az asd123 -ra vagy ha nincs nagybetű-kisbetű-szám a jelszavadban.
2020. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Adatokat loptak tőlük nemrég. Email, jelszó, stb. Válts mindenhol, ahol ugyanezt a kombinációt használod
2020. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem arra írja, hogy több helyen használod azt a jelszót. Nekem 105 helyen ugyanaz a jelszavam mégsem problémázik. Az arra vonatkozik, hogy közzétették (Akár illegális oldalakon) az email és jelszó párosodat, vagy esetleg feltörték a fiókodat és azt árulják. (Igen, van ilyen.)


De ez csak akkor igaz, ha tényleg a Chrome írja ki. Ha a HBO GO, akkor lehet, hogy csak azért dobja fel, hogy időközönként megváltoztasd a jelszavadat. (Biztonsági okokból.)


Persze lehetnek a #1, 2-es válaszban írt okok is, de én még nem találkoztam ilyesmivel.


Sok helyen használod ezt a jelszót? Más oldalakon, ahol ugyanez a jelszavad ugyanúgy írja?

2020. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Akkor most ez a probléma az összes felhasználójukat érinti?

2020. dec. 16. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Itt meg tudod nézni, hogy kiszivárgott-e már az emaileddel kapcsolatos fiók info valahol

2020. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, megváltoztattam a jelszót.

(Az HBO egyébként továbbra is jelez olyan hibaüzenetet, hogy "customer response success, but anonymous instead of logged in", de a chrome értesítése elmúlt.)

2020. dec. 16. 18:41
 8/8 anonim válasza:

#1 #2-esnek igaza van! Bizonyos jelszavakra alapból kiakad. Nekem 5 különböző e-mailen 20 különböző oldalon ugyanaz a jelszavam és visít. Nem az e-mail címedet törték fel, hanem a Chrome-nak nem tetszik a jelszavad.


#6-os az az oldal kamu. Hozz létre egy fiókot, ad meg neki jelszónak hogy Password2020 azonal azt fogja írni hogy meg vagy hekkelve pedig csak akkor hoztad létre.

2020. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!