Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Telefonon sima vírusírtó (pl....

Telefonon sima vírusírtó (pl. Avast) megfelelnek a keylogger vagy hasonló vírusok ellen?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom van-e ilyen a telefonomon?
2021. jan. 3. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Telóra fölösleges vírusirto... Komolyan, még p0rn0 oldalakból is a leghíresebbek biztonságosak, ne kattintgass össze vissz felugró reklámokra, ennyi..
2021. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert a napokban kétszer is feltörték a fiókom - bár nem jelentkeztem be sehonnan, és nem töltöttem le semmit -, és olvastam hogy ez is egy lehetőség. Kíváncsi voltam, hogy ezek hatnak-e, mert mindenhol azt olvasom kell egy jó vírusírtó. :)
2021. jan. 3. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen, megfelel, és igen, mobilon is szükség van védelmi megoldásra. Igaz, nem a klasszikus értelemben vett vírusok fogják megtámadni, de pont az ilyen "nem kell arra semmi" tévhitek miatt veszélyeztetettek annyira a mobil eszközök.

[link]

2021. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Akkor ez mutatná nekem, ha lenne valami ilyesmi a telefonomon? Vagy erre egy ilyen szimpla vírusírtó nem elég? Az Avast van nekem letöltve, és az nem talált semmit :)

2021. jan. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!