Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A conversewebshop.com biztonsá...

A conversewebshop.com biztonságos?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Hasonlítsd össze a converse.com shopjával annak valamelyik európai oldalával:

[link]


Biztos jó, de én olyna oldalról nem rendelnék ahol még impresszum meg kapcsolat sincs :D

2021. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Mint minden ilyen boltnál a fent említettnél is az alábbiakat kell ellenőrizni:

* Elérhető-e az oldalon a webáruház üzemeltetőjének neve, cégjegyzékszáma, annak címe, telefonszáma, e-mail címe? A fent említett boltnál sem az oldal alján, sem "Kapcsolatfelvétel", sem a "Szállítás és garancia" sem a "Az adatkezelésről" menüpontokban nem szerepel - tehát leellenőrizhetetlen: -1 pont

* A domain kinek a nevére van bejegyezve? Ha rákeresel:

[link]

kiderül, hogy a domaint a domainregisztrátor saját nevére jegyezte be, nem a webshopot üzemeltető cég nevére: -1 pont.

* Van-e rendes általános szerződési feltételük és adatvédelmi nyilatkozatuk? Ámbár elérhető ilyesmi menüpont, de abból semmilyen lényeges információ nem érhető el: -1 pont.

* Fenn vannak-e a Facebookon, Instagramon, Youtube-on és egyéb közösségi plaformokon? Ha a keresőbe beírod, hogy "conversewebshop.com" találsz-e róluk valami szívderítőt? Nem, így -1 pont.


Szóval összegészében kerülendőek. Jó messzire.

2021. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Igazából lehet érdekes volt a kérdés, béna vagyok az ilyenekhez, bocsi, úgyhogy inkább gondoltam, hogy rákérdezek😅

2021. jan. 6. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!