Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most feltörték a facebookomat...

Most feltörték a facebookomat vagy mi ez??

Figyelt kérdés
Felmegyek facebookra majd azt látom hogy az ismerősök fülnél van valami.. Megnézem és az volt odaírva hogy "(Egy név) visszaigazolta hogy ismer" senki olyat nem ismerek és nem is jelöltem be senkit.. Most feltörtek vagy lehet félrenyomtam?
2021. jan. 18. 18:41
 1/3 anonim válasza:
Változtasd meg a jelszavad
2021. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régebben, ki tudja mikor, akár egy éve is bejelötél valakit, akit ismersz, az az ember pedig azóta erre változtatta a nevét és most igazolt vissza. A biztos az, ha kijelentkezteted az összes eszközből és jelszót váltasz.
2021. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint kiderült ez valami hirdetőprofil ami a facebook szerint az enyém, azt se tudtam hogy van ilyen.. hogy lehet törölni? Vagy legalábbis a tagja vagyok
2021. jan. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!