Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Cisco CCNA és Security külföldön?

Cisco CCNA és Security külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg végzős vagyok mérnökinformatikus szakon, és van mellé egy Cisco CCNA és Security végzettségem. Tervezek még egy MSc-t Mérnök/Gazdaságinfón.(szigorúan levelezőin).

A fő kérdésem az lenne, hogy amit itt magyarban csináltam CCNA és Security külföldön is ugyanolyan értékű?

Sajnos tapasztalatom még nincs, a 2 éves MSc alatt szeretnék dolgozni a szakmában, aztán inkább külföld felé venni az irányt.

Tapasztalatokra lennék elsősorban kíváncsi!


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. jan. 31. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"A fő kérdésem az lenne, hogy amit itt magyarban csináltam CCNA és Security külföldön is ugyanolyan értékű?"

Természetesen.

Magyarországon is vannak Pearson Vue vizsgaközpontok - például:

* [link]

* [link]

* [link]

illetőleg - a pandémiából kifolyólag - van lehetőséged online vizsgára is:

* [link]

bármelyik lehetőséget is választod, az így szerzett tanúsítványod világszinten használható.

2021. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekem már megvannak a tanusítványok, de örülök, hogy külföldön is elismerik!

2021. jan. 31. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezeknek az a lényege, hogy mindenhol elismerik, nekünk angliai egyetemen is volt lehetőség CCNA oktatásra+vizsgára. Az már más kérdés, hogy tudtommal CCNA csak nagyon alap szintekre elég, már CCIE meg hasonló szinteken lehet csak jó pénzt keresni. 2000 környékén, amikor minden cég digitalizálódott, volt jó önmagában a CCNA is.
2021. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!