Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egyetem mellett informatikai...

Egyetem mellett informatikai képzések?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gazdinfós hallgató vagyok, szeretném a majdani diplomámat kiegészíteni minél több IT minősítéssel, minél nagyobb legyen a munkaerőpiaci értékem, úgyhogy javaslatokat kérek. Cisco-t nyomom gőzerővel, ott a CCNP a cél. Emellett szeretnék még párhuzamosan más minősítéseket is megszerezni. Microsoft certificationök hogy működnek, melyiknek van a legnagyobb haszna? ITIL 4 releváns lenne nekem, érdemes lenne belevágni? CEH-et néztem még Cyber Institute-nál de valami eszméletlen drága. Nem lehet valami ösztöndíj keretében olcsóbban elvégezni? Ha tudtok még bármilyen más képzést, minősítést IT témakörben, írjátok le:) (prog nyelvből java, és főleg python aktuális nekem)

2020. máj. 1. 19:58
 1/2 gooku ***** válasza:

Heló!

Udemy-s kurzusok esetleg?

Most a vírus miatt jópár ingyenessé vált.

2020. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennek így semmi értelme nincsen. Először találd ki, hogy mi érdekel és utána abban mélyedj el. A végén úgy fogsz járni, hogy van egy tucat certed, aminek nagy részét nem is használod, de cserébe lejár és menned kell megújítani (az értékesebbek mind ilyenek).


Hálózati irányon a Cisco mellé más szerintem nem kell, mert újat nem fognak mutatni, de ha Mikrotik vagy Juniper eszközökkel is dolgozol, akkor azokhoz is lehet certifikációt szerezni. Egyébként hazánkban megéri Mikrotikre specializálódni, mert nem annyira felkapott, mint a Cisco.

2020. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!