Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tegnap este feltörték a steam...

Tegnap este feltörték a steam guardomat csgo-hoz használtam, elég sok ritka skin, idő és pénz volt az accountba valahogy vissza tudom-e szerezni a fiókom?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiókot igen, de ha kivették a skineket, azt már nem. A support nem állítja helyre az ellopott tárgyakat.

[link]

Remélhetőleg ennyi értékes tárgy mellett fordítottál annyi figyelmet a biztonságra, hogy nem ugyanazt az 1 darab jelszót használod mindenhol, így még hozzáférsz a regisztrált e-mailhez.



Gondolom úgy törtek fel, hogy te magad jelentkeztél be egy adathalász kamu oldalra, ahol minden szépet és jót ígértek, esetleg gambling oldal volt aminek használatát eleve tiltja a Valve.

2021. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ugyan azt a kódot használom az email címemhez, ezt már próbáltam de nem küldött még egyszer sem fiók hitelesítő kódot.
2021. febr. 3. 12:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Most irtam a supportnak, remélem lesz valami fejlemény, köszönöm segítséged.
2021. febr. 3. 12:39
 4/4 anonim válasza:
Meg lett, hogy hogyan “ törtek fel ?”
2021. ápr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!