Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 18+os tartalom elrejtése...

18+os tartalom elrejtése gyerek elől telefonon?

Figyelt kérdés

Samsung androidos telefonon szeretném megoldani azt a problémát, hogy ne legyen elérhető semmilyen 18+os oldal.


Találtam rá alkalmazást, de ezzel az a gond, hogy letörölhető és emiatt nem jó. A másik probléma, hogy gyorsítótár törlésnél is leáll, tehát utána ugyan úgy elérhetőek az oldalak. Hogyan álljak neki ennek a problémának?

Valahol olvastam, hogy a rootolás segíthet. Tudnátok segíteni?


(abból indulok ki, hogy a gyerek egy idő után megoldaná a problémákat amiket felsoroltam, ezt most ne kérdőjelezzük meg)



2021. febr. 21. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Router szinten tudod legfeljebb hatékonyan blokkolni\whitelistelni az oldalakat amiket akarsz ha azon keresztül éri el a netet, telefonon legrosszabb esetben nyomsz egy factory resetet aztán ott a történet vége. De több értelme lenne beszélni a gyerekkel, az oldalak tiltásával legfeljebb azt éred el, hogy megtanulja megkerülni a tiltást.
2021. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyereké a telefon, azt megoldja maga. Amit te teszel fel rá, ugyanazzal a jogosultsággal, mint őneki van, akkor ő le is tudja szedni. Ezzel nem mész semmire.

Sőt! Hogy akarod definiálni a 18+ tartalmaz? :)

2021. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hatékony tiltási módszer. Ha annyira kicsi még a gyerek, nem is szabadna egyedül, felügyelet nélkül neteznie (bármilyen eszközön). Ha pedig már annyi idős, hogy érdekli a szex, akkor esélytelen bármilyen tiltást és trükköt használni, mert meg fogja találni a módszert a kijátszására. Minden egyes tiltásra van 3 másik megkerülési módszer.
2021. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ne add a kezébe a telefont 12 éves koráig. Utána meg úgyis megtalálja.
2021. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

#4-nek: Pont valami hasonlót akartam írni, csaképpen azzal a kifejezéssel élve, hogy "mi a fa.s–zt keres egy gyereknél telefon?", vagyha ad is a kezébe (mert mondjuk tudjanak kommunikálni), ne fizessen elő az internetre.


Bár a haverja úgyis megmutatja neki az ő telefonján, hogy milyen típusú pi.n–ák közül választhat... :-)

2021. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!