Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörte valaki a facebook...

Feltörte valaki a facebook fiókomat?

Figyelt kérdés
Ma be akartam jelentkezni, be is írtam a jelszómat, majd kiírta, hogy régi jelszót adtam meg. Valaki megváltoztatta a jelszót, mivel én nem tettem ilyet. Hogyan tudnám törölni azt a profilt? Fogalmam sincs mit csináljak..
2021. márc. 18. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj jelszó emlékeztetőt az email címedre:)
2021. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Facebookot még soha, senki sem törte fel, az összes ilyen híresztelés kamunak bizonyult. Biztos, hogy az e-mail címeddel, vagy jelszavaddal van a baj. Remélhetőleg te nem azok közé a felhasználók közé tartozol, akik tucatjával csinálják az újabb és újabb e-mail címeket.
2021. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/2 Nem tudok új jelszót kérni. Régi az e-mail cím, még 2010-ben csinálhattam, már nem működik.


2/2 Akkor ki változtatta meg a jelszómat, ha nem törték fel? :D



Most jelenleg megkértem az ismerőseimet, hogy jelentség a profilt amennyien csak tudják, hátha törli a Facebook a profilt.

Egyébként, mondták, hogy azt jelezte, hogy fent vagyok, holott még internet közelében sem voltam, szóval kicsit para ez így..

2021. márc. 19. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebookon bármi előfordulhat.


Az, hogy fent jelez még nem jelent semmit, azt teljesen véletlenszerűen összevissza mutatja egyébként is.


A régi e-mail már problémásabb.

Telefonszámod meg volt adva?

Akkor talán még van esély....

2021. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!