Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Másoknál is bejelez a Windows...

Másoknál is bejelez a Windows 10 vírusirtója az új qBittorrent verzióra?

Figyelt kérdés
Hiába rakom kivételek közé, akkor is trójainak jelzi. Kikapcsolva engedné telepíteni szerintem, de ha ennyire makacsul bejelez rá, akkor lehet tényleg vírusos az új verzió?

2021. máj. 4. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan töltötted le, a hivatalos oldalról?
2021. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. máj. 4. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát kétlem hogy vírus lenne benne, de szerintem most várj 1-2 napot, ha valami gubanc van náluk akkor ennyi idő alatt az ki fog derülni, ha nem, akkor viszont fals riasztás.
2021. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hivatalos oldalról letölthető

[link]

64 bites telepítőre egyik víruskereső sem jelez be - legalábbis a Virustotal több víruskereső motrot használó online szolgáltatása szerint nem:

[link]

2021. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De leellenőriztem a Win10 aktuálisan frissített víruskeresőjével:

[link]

nem talált kártevőt.

2021. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

qBittorrent oldaláról:


qBittorrent v4.3.4.1 was released.

WINDOWS: Windows Defender is being incredibly annoying lately marking us as unwanted software/malicious/trojan/virus. If you experience problems with the installer not starting or not finishing, check that Defender hasn't silenty deleted it or the files it extracts. See this, this and this.

Read the v4.3.4 changelog too because this is a hotfix release.

2021. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én W10 Home 20H2 (ez a legújabb) 64 Bit-en tegnapelőtt frissitettem a 4.3.5-re, semmi gond nem volt. Minden verzió frissitéssel frissűl a bele integrált Defender is, ellenőrizd le, hogy Te itt tartasz-e?
2021. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A lehfriseb a Windows is és a defender is. De azóta rájöttem, hogy 32 biteset töltöttem a 64 helyett, és a 32 bitest jelezte vírusnak.
2021. máj. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!