Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Panda antivirus frissítés?...

Danimako kérdése:

Panda antivirus frissítés? Több lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig kmspicoval aktivált windows 10 volt a gépemen, és emiatt nem használhattam a defendert, mert le akarta tiltani egyfolytában. Helyette a Panda Dome-ot használtam, viszont néha frissített és utàna mindig furán működött ezért ilyenkor mindig újratelepítettem. Na most a legutóbbi frissítésnél lefagyott, ezért kénytelen voltam bezárni. Megpróbáltam letörölni, de azt írja a frissítés folyamatban van, indítsam újra a gépet, hogy uninstallálhassam. Ez megtörtént, el is tűnt. Sem az alkalmazások közt nincs sem a program file-ok közt nem látom. Mondom oké feltelepítem. Ahogy elindulna a telepítés megint kiírja, hogy újra kell indítanom a gépet, mert fut egy frissítés, az újraindítás után telepíthetem. Viszont ez nem így van mert ugyanezt csinálja minden alkalommal. Mintha valami loopba került volna. Na most oké, mondom akkor veszek egy kulcsot, aktiválom a windowst rendesen, és akkor használhatom a defendert a panda helyett. Se panda icon, se az alkalmazáslistában, se a program file-ok közt nincs panda, de ha a windows frissítést szeretném telepíteni, az is azt írja hogy egy másik frissítés miatt nem tud frissíteni. Lehet ez így bonyolultan hangzik, de örülnék ha valaki valami tanáccsal tudna szolgálni, hogy mégis hogyan tüntessem el gyökerestül a pandát

2021. jún. 6. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Töltsd le a Panda uninstallert [link] kattints az igenre, amikor megkérdezi, futtatod-e. A gép újra fog indulni az eltávolításhoz.
2021. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, bár azóta megoldódott. Egyszer csak felugrott egy ablak a semmiből, hogy telepítem-e, megszakítottam a telepítést, azóta patent
2021. jún. 6. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

OK, gratulálok! :)

(Azért biztos, ami biztos alapon ráengedheted a saját eltávolítóját is, hogy kipucolja a rejtett maradványokat.)

2021. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!