Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom detektálni, ha...

Hogyan tudom detektálni, ha egy rendszergazda belül kémkedik utánam?

Figyelt kérdés
A munkahelyen AD-ben van a gépem hogyan tudom megnézni, hogy kémkedik-e utánam az egyik rendszergazda. Én is rendszegazda vagyok, csak ebben nincs tapasztalatom.

2021. jún. 16. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyes akkor kb. sehogy.
2021. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Elolvastam a kérdést. Elolvastam a hosszabb formáját. Elkezdtem írni. Kitöröltem. Felhúztam a szemöldököm. Elkezdtem röhögni. És most írom ezt.


"Én is rendszegazda vagyok, csak ebben nincs tapasztalatom."


Itt kiégtem

2021. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy-két kisebb trükköt tudok, hogy én hogyan tudok kémkedni, de detektálni a kémkedést nem tudom.
2021. jún. 16. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

3 te úgy beszélsz mint egy 17 éves gyerek, aki most ült le életében először számítógéphez. Hol lennél te rendszergazda bárhol?


Milyen szerverekért vagy felelős? 24 órás supportokat adtok? Mesélj már valamit, hogy elhiggyük szakember vagy (hogy lennél már)

2021. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a szakma ásza, sőt ..., ebben igazad van.

Ez a tipikus mindenes kontár rendszergazda vagyok.

Üzemeltetek LAMP szervereket.

Kezelem az AD usereket.

Kezelem az O365-öt,

webmesterkedem,

user supportot nyújtok,

én kezelem az iktató rendszert ...

2021. jún. 17. 07:48
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5


Ne haragudj, de nem hiszem el.


"webmesterkedem" - soha senki nem használta ezt a szót az elmúlt 15 évben, te még is leírod.


Hol lehet fizetést kérni ilyen szintű munkáért amit végzel? Kérlek add már meg a cég nevét, mert jelentkeznék, igaz csak remote lennék elérhető maximum 1 órában / nap, de 110% el tudnám látni a feladatokat. Komolyan, nekem is kell a zsebpénz ha vannak helyek ahol valakit tényleg alkalmaznak "rendszergazdának" ilyen minimális tudással.

2021. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közszféra, itt mindenkinek kellene értenie mindenhez is, de senki nem ért igazán semmihez se.
2021. jún. 18. 16:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg csak alapjaim vannak, amire valahol máshol kellene építeni.
2021. jún. 18. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy lehurrogtalak. Az elejétől fogva biztos voltam benne, hogy valami közintézményben vagy. Egész egyszerűen dühít ez a helyzet. Miért nem tanulsz és mész el valami normális céghez?
2021. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Idővel szeretnék elmenni máshová, de nem olyan egyszerű helyet találni.
2022. márc. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!