Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaphatok úgy számítógépes...

Kaphatok úgy számítógépes vírut ha még azelőtt bezárok egy weboldalt hogy az betöltene?

Figyelt kérdés

Szóval ma reggel véletlenül rányomtam egy facebook hirdetésre, de mielőtt betöltött volna egyből kinyomtam. A hirdes tulajdonosa egy 3 kedvelovel rendelkező oldal volt amit januárban hoztak létre. Emellett ugyan ezzel a névvel már létezik egy 5000+ követős oldal. kell aggódnom attól hogy valamit összeszedtem vagy nem. Interneten próbáltam utána nézni de nem találtam kielégítő választ.

Előre is köszönöm mindenkinek aki segít:)



2021. jún. 28. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen valószínűtlen.
2021. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nwm.
2021. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Megnyitottál egy Facebook-oldalt, és attól vársz vírust?
2021. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 nem, én a facebookon lévő reklámot nyitottam meg.
2021. júl. 7. 16:41
 7/7 anonim válasza:
Nem kaphatsz. Csak ha már betölt az oldal. Kivéve ha Giff volt. Az úgy lefagyasztaná a géped, h csak pislogsz. Benyeltem már hasonlót néhány trolltól. De egy kis hackerkedős bosszú csodákra képes ;)
2021. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!