Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki számítógépen...

Bruno11 kérdése:

Miért kapcsol ki számítógépen még azelőtt hogy felállt volna?

Figyelt kérdés
Tegnap széthúztuk mert takarítottuk az asztalt amin rajta van. Elosztóra van bedugva. Ma reggel összedugtam bekapcsoltam és amikor már ott volt hogy window xp és töltött ott állt le. Második próbálkozásra meg ideáig se jutott el. Kérem valaki segítsen! ;(

2013. okt. 19. 10:55
 1/5 Bloodking ***** válasza:
Nézd meg a csatlakozókat. igazgasd meg. a ramokat sem hagy ki. a proci is ki lett szedve. jól lett visszarakva? nem tört ki lába vagy esetleg rosszul lett visszarakva a procihüttő és ezáltal túlmelegszik és kikapcsol.
2013. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Belül nem piszkáltam semmit.
2013. okt. 20. 11:46
 3/5 Bloodking ***** válasza:
De akkor is kimozdulhatnak a kábelek. csatlakozok.
2013. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Elvittem kifújatni és közben kiderült, hogy processzorhűtő egyik vezetéke mozdult csúszott ezért lassabban pörgött, túl melegedett a proci ezért állt le.

2013. okt. 22. 22:17
 5/5 Bloodking ***** válasza:
Igen ez néha elő szokott fordulni. Ez a kellemetlen hibák körébe tartozik könnyedén lehet orvosolni.)
2013. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!