Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen Vírusirtót használtok?

Milyen Vírusirtót használtok?

Figyelt kérdés
És miért pont azt amit? Ha nincs a listán a tiétek írjátok meg.

2021. aug. 19. 23:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9


Az Avast sokszor beriaszt olyan dolgokra is ami igazából nem is vírusos csak azért, hogy az emberek azt higgyék, hogy működik. Pl. rengeteg biztonságos oldalra ha felmész az avast kiírja, hogy letiltatták a kamera hozzáférést a weboldal részéről és most téged jaj de megmentettek miközben meg se próbált az oldal hozzáférni a kamerádhoz.

2021. aug. 20. 15:25
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Egy trójait szedtem össze, amit az ESET beengedett. Akkoriban szerettem kísérletezni mindenféle összeszedett crackekkel és egyebekkel.


Az ESET-eset után én is Avast-ra váltottam, de nem észleltem mindennapi riasztást, talán egyszer jelzett haromév alatt. Igaz akkor már sokkal óvatosabban és ésszel neteztem.


Ma meg már gyakorlatilag egyetlen olyan program sincs a gépemen, amihez cracket kell letölteni.

2021. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Windows Defender nem volt elég, bekaptam egy olyan vírust, amit csak az Eset tudott kiirtani. DE a fizetős, kedvezményes volt a jó. Minden Word dokumentumot lekicsinyitett, de annyira, hogy olvasni is alig bírtam. Egy barátomtól kaptam, valamilyen docs dokumentum volt.
2021. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Avast telón tabon gépeken macafee
2021. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

12-nek.

Az ESET nem használható hamis licenszel, ezt meg kell érteni. Hasonló a licenszezése, mint a Windowsé, de annál is erősebb. Ha hamis, nem működik a Behatolásmegelőző rendszer és akkor engedi be a trójait. Ezt sokan nem is veszik észre, csak utólag.

2021. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Windows Defender. Szerintem elegendő.
2021. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Norton 360. Régebben Avastot használtam.
2022. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!