Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hallgatózik a telefonom????

Hallgatózik a telefonom????

Figyelt kérdés

A múltkor arról beszélgettünk a munkahelyen, hogy a gyerekemet szeretném valahova balettre vinni. A kolléganőm elém tette egy óra múlva egy közeli balettiskola címét. Megköszöntem, milyen rendes, hogy nekem keresgélt. Azt mondta, nem keresgélt, hanem kidobta neki a Facebook hirdetésben.


Tegnap arról leveleztem Whatsappon a férjemmel, hogy a gyerekünk nem veszi fel a sapkáját szünetben az udvaron, mert nem tudja bekötni.

Ma reggel is beszélgettünk erről.


Erre ma szembejön velem Fb-on egy cuki belebújós sapka gyerekeknek, amit nem kell megkötni.


Azon agyalok, hogy a múltkor a kolléganőm okostelefonja hallgatózott, most pedig az enyém? Vagy a Whatsappról olvas a Facebook?

De a balettről a kolléganőm biztos nem levelezett és nem is keresgélt a neten, csak beszélgettünk róla.


Megszoktam már, ha valamire keresek a Google-ban, akkor özönleni fognak a vele kapcsolatos hirdetések Fb-on. De ha csak beszélünk róla? Akkor hogy megy bele a Facebook-hírfolyamomba?



2021. okt. 22. 21:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm.


A hangvezérlés ki van kapcsolva az okostelefonomon, nem vitt jóra, amikor a kislányom szabadon szörfözött hangvezérléssel. Valami véres baleset jött elé a neten és rettenetesen sokkolta. Szóval hiába szeretné, nem kapcsolom be neki.


De vannak játékok, amiket sikeresen rátelepített és némelyik visszamondja amit mondunk. Hát szívem szerint kikapcsolnám valahogy azt, hogy az okostelefon vehesse a hangot. Nekem ez nem tetszik, pedig amúgy hasznos is lehet.

2021. okt. 22. 23:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindig tagadják, de szerintem is hallgatóznak. Több ilyen esetről lehet hallani, mint a tiétek, ezeket máshogy nem lehet megmagyarázni.
2021. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Beszéljetek a sexről. Olyan reklámokat, hirdetéseket nem fog feldobálni a face. :D
2021. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!