Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom ezeket véglegesen...

Hogyan tudom ezeket véglegesen kiírtani, egyáltalán lehetséges-e?

Figyelt kérdés

Win32:Malware-gen és Win32:Flot-U (Wrm). Minden egyes újraindításnál-bekapcsolásnál ezeket a fertőzéseket találja avast 5.0, amiket karanténba helyez, de úgy tűnik hiába.

Esetleg van-e más progi, ami elbír velük?

Már egyik médialejátszómnak sincs hangja.


2010. szept. 3. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A valódi licenszes ESS-t is nagyobb frissitések után újra be kell állítani, ezt kevesen tudják. Lehet valódi a gépeden, de ha nincs beállítva pl. a kiterjesztett heurisztika, akkor nem igazán véd.
2010. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Még most tudtam csatlakozni azóta a Net-re, közben a böngészőmmel is gond volt. Most már több vírust is talál avast, amik törlés után is felbukkannak. Malwarebytes ill. Superantispyware nem "veszik össze" avast-tal? Vagy letöltés előtt inkább töröljem?
2010. szept. 5. 15:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki addig az Avastot, aztán futtasd el a Malwarebytest. De ne csak keressen, irtasd is le vele.
2010. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!