Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Earnapp Honeygain miért...

Earnapp Honeygain miért törlik le a vírusirtók?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt el mentem zuhanyozni mire vissza jöttem géphez addigra a Eset Online már ellenőrizte már én vissza állítottam de nem sikerült rendesen és utána a Defender is elkezdte a jelzéseket, ma letöltöttem a telepítőket újra de a Honeygain-t feltelepítem majdnem jön egy hiba üzenet és ennyi pedig letöröltem minden maradványát, Earnapp feltelepült de utána Defender törli is.

Pedig jó sokat elértem már.


Hogy csináljam hogy tudjak pénzt szerezni?



2022. jan. 25. 17:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mert olyan részeibe akar belenyulkálni a rendszeredbe amibe nem kéne neki. :D
2022. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
trójai vírusokat írnak a vírusirtók.
2022. jan. 25. 18:50
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lehet érdemes elgondolkodni rajta hogy ilyen "pénzkereső" vackokat telepíts-e a gépedre. :D Valószínűleg azért, mert úgy viselkednek ezek a programok mint a trójai vírusok. Aztán hogy tényleg csak azt csinálják ezek, amit neked leírnak, vagy máshoz is hozzáférnek a számítógépeden, amit neked nem kötnek az orrodra, az már más kérdés.
2022. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ezek a videók akkor miért készülnek?

Ha valaki megkérdezi a videóst akkor azt mondja vírusmentes stb.


https://www.youtube.com/watch?v=Qq5_ytO3edQ&t=3s

https://www.youtube.com/watch?v=liEO217NDy4&t=107s

2022. jan. 25. 19:32
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek a videók akkor miért készülnek?"


Ott van az ajánló linkjük a videó alatt. Nyilván azt akarják hogy arról regizzenek az emberek, mert abból nekik plusz hasznuk van.

2022. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Brave böngésző pénz keresséstöl is kaphatók trójai vírust hogy meg nyít új lapokat?


TC UP commanderre is bejelzett server írant, akkor ezt nem szabad használni?

2022. jan. 25. 20:03
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy semmi bajod nem lesz ezektől kifizetik a pénzt stb... de ki tudja. Most gondolj bele, ez hogy megveszik az el nem használt sávszélességedet mekkora hülyeség. Ahelyett hogy csiliom embernek kifizetnek dollárokat, sokkal olcsóbban és egyszerűbben vehetnének valami bazi nagy ipari internet csomagot aztán használhatnák azt. Szóval valami sunyiság van az összes ilyen mögött, amit nem kötnek az ember orrára.
2022. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyat csinálhatnak ilyenkor az internettel, hogy az általam megosztott sávszélességen kevésbé legális pénzügyi tranzakciókat végeznek?


Én nem használom az ilyen szutykokat, viszont korábban valaki írta, hogy nem lehet tudni mit csinálnak a háttérben. Szóval csak elméletben érdekelne, hogy párezer forintért megéri-e ilyen lenyomozhatatlan dolgokba belemenni?

2022. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Brave böngésző pénz keresséstől is kaphatók trójai vírust hogy meg nyit új lapokat?



TC UP commanderre is bejelzett server íránt, akkor ezt nem szabad használni?

2022. jan. 26. 18:39
 10/23 A kérdező kommentje:

Ezeket írja Defender rájuk:

[link]

[link]

2022. jan. 27. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!