Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Earnapp Honeygain miért...

Earnapp Honeygain miért törlik le a vírusirtók?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt el mentem zuhanyozni mire vissza jöttem géphez addigra a Eset Online már ellenőrizte már én vissza állítottam de nem sikerült rendesen és utána a Defender is elkezdte a jelzéseket, ma letöltöttem a telepítőket újra de a Honeygain-t feltelepítem majdnem jön egy hiba üzenet és ennyi pedig letöröltem minden maradványát, Earnapp feltelepült de utána Defender törli is.

Pedig jó sokat elértem már.


Hogy csináljam hogy tudjak pénzt szerezni?



2022. jan. 25. 17:33
1 2 3
 11/23 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Kérdező van egy rossz hirem. Senki nem fog neked azért fizetni mert Brave böngésződ van. Visszont ők nagyon is jól játhatnak az olyan palimadarakkal akik hisznek nekik. Nincs ingyen fogd a pénzt és vigyed a vílágban. Olyan előbb van hogy dolgozd hűlyére magad mi meg igyekszűnk a legkevesebbet kifizetni. Nem fognak neked pénz hozni ezek az internetes, de jó most meggazdagszok majd, dolgok. Viszont aki kitalálja ezeket annak tellik majd a zsebe rendesen. Ne higyűk már el ezeket az ingyen pénz dolgokat kérlek szépen. Keres egy jól fizető állást olyan dologal amit szivesen is csinálsz és lesz pénzed belőle. Tényleg elhiszik még egyesek ezeket a tarsd a markod és megtöltjűk jó sok pénzel dolgokat???
2022. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Itt írják hogy ki füzeték őket:

[link] Ezért hiszünk bennünk.

Vagy kamu komentek?

2022. jan. 29. 09:24
 13/23 A kérdező kommentje:
2022. jan. 29. 09:46
 14/23 A kérdező kommentje:
2022. jan. 29. 10:11
 15/23 A kérdező kommentje:
Van munkám, csak kis pénzt szeretnék még keresni.
2022. jan. 30. 02:36
 16/23 A kérdező kommentje:
???
2022. febr. 5. 21:58
 17/23 anonim ***** válasza:
Miért akarsz hinni a tündérmesékben?
2022. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Mások is hisznek és kaptak már pénzt is.


Szerinted ha bejön két új lap rá katitottam a reklámra brave böngésző reklámra akkor kapok be vírust is?


Küldhetnél cikket róluk akár külföldi cikket is.

2022. febr. 7. 23:32
 19/23 anonim ***** válasza:
Amennyit feszülsz rajta, már megkerested volna az ehavi kétezer forintodat.
2022. febr. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

ezeket találtam:

[link]

[link]


Windows Defender megint letörölte a Earnapp-t és Honeygain-t, párhete meg a Eset online scanner.


[link]

[link]

2022. febr. 8. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!