Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha etikus hacker akarok lenni...

Ha etikus hacker akarok lenni hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
4 ev mulva vegzek a gimivel es utana hova tovabb? igazabol csak atlagosan tanulom az infot es lehet belole eretsegizem? utana menyi idot kellen tanulnom hogy megelhetesem legyen belole? pl egy banknal

2022. márc. 4. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Már késő
2022. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi keso?
2022. márc. 4. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A gimnáziumi éveid alatt:

* az emelt szintű matematika- és informatika-érettségire (ha van lehetőség, fakultáción felkészíthetnek)

* keményen feküdj rá az angol nyelv tanulására

* ezen felül önszorgalomból képezd magad - főként programozás, (Linuxos) szerverek és hálózati ismeretek terén - például csinálgass kisebb programozási projekteket, telepíts virtuális gépbe egy Linuxot szerverként/hálózati átjáróként és azon kísérletezgess


2. Ezek után valamelyik egyetem - főként a BME-nek ( [link] ) és az Óbudai Egyetemnek ( [link] illetve [link] vannak ilyen irányultságú képzései - mérnökinformatika szakja. Ott se mereszd a hátsó feledet, ne elégedj meg a kötelező tananyaggal, önszorgalomból képezd magad tovább.

2022. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1

dehogy késő

Kérdező:

Ha akarsz ügyes infós lenni,akkor tanuljál ügyesen,szerezz több tudás :)

Tanulj meg profin angolból,mert annyi érsz infóból angol nélkül mint autószerelő szerzám nélkül.

Esetleg debrecenbenéri meg tanulni,mert én úgy hallotam hogy ottan jól tanítják.

És utójára matekot kell kicsit fel überelni

2022. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!