Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért kínál "tárhely bővítést"...

Miért kínál "tárhely bővítést" a Gmail?!

Figyelt kérdés
Ingyenes rendszer, ha jól tudom, de ilyet még nem láttam. Vagy spam lenne?
2022. máj. 21. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ingyenesen ha jól emlékszem 15 giga háttér jár neked, ebbe beletartoznak az emailjeid és a drive-n tárolt fájljaid, meg a google fotókban lévő képeid. De havi előfizetésért ezt lehet bővíteni több lépcsőben. Én 100 GB-ra fizettem elő, kb. havi 600-700 forintért.
2022. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
15 giga háttértár*
2022. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak 15 GB-ig ingyenes. És ebbe - ahogy az első is irta, még a sóhajod is beleszámít, ha a googlehoz kötődik.

Utána fizetned kell érte. Ha egy összegben kifizeted az éves díjat, akkor 100 GB tárhelyet megúszod 20 dollárból (kb 7300 Ft), havonta fizetve havi 2 dollár (évi 24)

2022. máj. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: gondolom tárhelybővítési ajánlatról szóló levelet kaptál.

Nagyon nézd meg, hogy tényleg a Google küldte -e vagy a nevében "valami más", mert lehet hogy fizetési adatok megszerzése a cél...

2022. máj. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem a végtelenségig ingyenes. Vannak fizetős szolgáltatásai is. Én is előfizettem rá (Google One), hatszázakárhány forint egy hónapra, és 100 GB tárhelyet ad, meg egyéb nyalánkságokat, pl. 3 havi ingyenes Stadia Pro előfizetést is ajándékoztak mellé. Ha nem elég a 15 GB, amit ingyen adnak, akkor érdemes megfontolni egy ilyen előfizetést.

Viszont vigyázz! Nézd meg, hogy tényleg a Google küldte a levelet? Illetve: biztos, ami biztos, ha szeretnél élni a lehetőséggel, inkább manuálisan írd be a böngészőbe a one.google.com címet!

2022. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az email küldője scoutcamp.bounces.google.com. Nem tudom, ez valódi-e?
2022. máj. 22. 23:18
 7/12 A kérdező kommentje:
2022. máj. 22. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért hogy fizethessél.
2022. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet azért ajánlja fel, mert "már nincs sok szabad helyed a tárhelyen" és biztosan megy egy mail mindenkinek akivel ez történik.

Mindig óvatosan és alaposan kell eljárni az ilyen "erre a linkre kattintva fizethetsz" típusú levelekkel, mint ahogy az előttem szólók is írták.

2022. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Leginkább a mobiltelós képek amik sok helyet tudnak foglalni, főleg, ha a minőség nincs lekorlátozva, de persze lehet más is.

Úgyhogy van, aki bővít, mert kényelmesebb, ilyen egyszerű.

Volt is nemrég itt egy kérdés, hogy valaki nem kapta meg az emailjeit, kiderült mobilteló berakta az összes képet és elfogyot..

2022. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!