Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Olvasásra vádett PDF fájl...

Olvasásra vádett PDF fájl jelszavának feltörése! Hogyan?

Figyelt kérdés

Már keresgéltem a neten, de egyszerűen nem találok olyat, ami a megnyitáshoz szükséges jelszót feltörné. A dokumentum saját, viszont a jelszót már nem tudom.

Tudom, hogy miért nem jegyeztem meg, de sajnos már nem tudom.

Coupon olyan "feltörő" online felületeket találtam, ami eleve kéri a jelszót, de hát ha éppen azért akarom feltörni, mert nem tudom.

Tud számítástechnikában jártas és segítőkész ember nekem ebben segíteni?

A fájl a tulajdonom, és nem visszaélni akarok semmivel. Csupán fontos számomra.

Hasznos tanácsokra várok és nagyon szépen előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat.

Hogyan törjem fel a megnyitáshoz szükséges jelszót? Valakinek tapasztalat? Mit próbáljak meg? Online lenne a legjobb de nyitott vagyok a bármilyen működő megoldásokra.


köszönettel



2022. okt. 19. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

LibreOffice Draw nem nyitja meg?

(Nem tudom, hogy fizikailag ilyenkor a dokumentum tartalma titkosítva van-e, de ha nem, mint pl. Excelben a módosítás elleni védelemnél, akkor ezzel megkerülhető. Bár nem hiszem, hogy ennyire gagyi lenne a pdf védelme. De talán egy próbát megér.)

2022. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 stefan88 ***** válasza:

Szia.


Van rá lehetőség de legtöbbször mindig az van, hogy egy megadott "jelszó listából" próbálkozik (pl. pdfCrack) szóval ha van egy kb emléked vagy hogy milyen jelszavakat használtál/szoktál, abból egy listát össze állítani és ráengedni.


A másik lehetőség meg a bruteForce, de az elég sokáig tartana :D

2022. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
theft akkor hogy fogalmam sincs mi lehet a PDF jelszava, akkor el is felejthetem, hogy a PDF valamilyen programmal feltörhető is lesz valaha??
2022. dec. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!