Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » G2A korruptálódott volna?...

G2A korruptálódott volna? G2A-n OTP bankkártyás vásárlásaim után azonnal adathalász emaileket kapok, az OTP Bank nevében.

Figyelt kérdés

[link]


Ma többször is vásároltam a G2A-ról pár dolláros kulcsokat, minden alkalommal a vásárlás után azonnal kaptam egy ilyen emailt, még csak nem is a spam mappába.

Összesen háromszor.

Természetesen tiltom, de minden esetben más az email cím, gondolom random generálódik, így semmi értelme.

Szóval a G2A innentől kezdve ha nem is szándékosan de adathalászattal hozható kapcsolatba?

Hisz egyértelmű, hogy tőlük szivárog ki valamilyen infó, hogy én használtam a bankkártyás fizetést.

Ha máshol vásárlok bankkártyával, akkor nem kapok ilyen emailt.



2022. nov. 16. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ma délelőtt vásároltam pl, szintén OTP-s vagyok, de semmi iylesmivel nem találkoztam, illetve alapvetően pár havi rendszerességgel használom a G2A-t, és korábban sem volt ilyesmi.
2022. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!