Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most olvasgattam egy vírusról...

Most olvasgattam egy vírusról amit jelzett a windows 10 vírusírtója,csak nem tudom honnan kaphattam volna be mikor nem nagyon nyomkodok olyasmikre elég csak törölni vagy telepítsem újra a rendszert?

Figyelt kérdés

Ez lenne a vírus

[link]



2022. nov. 18. 18:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Fogalmanság ++; Ha úgy gondolod, hogy támadhatatlan lehetsz, akkor nagyon rosszul gondolod ezt. "néha kicsit fejlesztetve" persze. Számos ilyen forráskódot nem ismernek fel a vírusirtók.
2022. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
sose mondtam,hogy támadhatalan vagyok de megnéztem a vírus milyen fájlokat támad
2022. nov. 19. 13:46
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem támad, támadhat. De ha ezt bekaptad, akkor az összes meghajtód kuka. Az ott tárolt képeket, videókat, dokumentumokat nyugodtan feltöltheted egy felhőbe. Esetedben én DBAN-nal mennék végig az összes meghajtón, az felülmúlja az összes vírusirtót.
2022. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
na nekem csak azok kellenek amiket leírtál exe meg dll ilyesmi mehet de le is lesz formázva minden meghajtó
2022. nov. 19. 15:29
 25/28 anonim ***** válasza:
Minek kell neked pont .exe és .dll? Ezeket le tudod tölteni formázás után, és ezek alapvetően az oprendszer/bizonyos alkalmazás szerves részét képezik. Fertőzöttek netalán? Kuka. Ha esetleg ezek véletlenül fertőzöttek, akkor vehetsz egy nagy levegőt vacsorára. Ha pedig az általad írt forráskódodat félted, akkor elég valószínűtlen, hogy ezt itt kérdeznéd meg. Ha bekaptál egy ilyen vírust, akkor pá-pá van az összes meghajtód tartalmának, a fontos és megismételhetetlen dolgaid feltöltheted valahova. Ha meg akarsz tőle szabadulni, akkor a DBAN és az újrahúzás a biztos megoldás.
2022. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Olvasd el mégegyszer nem exe meg dll fájlok kellenek hanem a többi amit írtál

Na de ha formázom a meghajtókat az felér egy vírusírtással

2022. nov. 19. 16:19
 27/28 A kérdező kommentje:
Ez nem biosba beépülő vírus,hogy törölhetetlen lenne
2022. nov. 19. 16:20
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem BIOS-ba beépülő, mert az lehetetlen. De a képeket/videókat/egyebet nyugodtan töltsd fel valahova egy virus check után, és DBAN-al formázd az összes meghajtódat újratelepítés előtt. Én ezt tudom tanácsolni.
2022. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!