Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gyermekem facebook fiókjába...

Gyermekem facebook fiókjába belépve az osztálytàrsa profilja jelenik meg. Hogy lehet ezt visszaállítani? A gyerkőc nem ismeri a fiók jelszavát, nem tudjuk, hogy történhetett???

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
töröld ki az alkalmazás adatait és lépj be újra
2023. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Böngèszőből használjuk.
2023. jan. 31. 11:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Az osztálytárs belépett a gyereked gépéről telefonjáról. Az ahhoz kapcsolódó sütiket tarolta el a böngésző.

A megoldáshoz keresd meg a böngésző beállításaiban az előzmények és sütik törlése opciót. És törölj mindent.

2023. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott van a kilépés, ki kell lépni, és kész. Az osztálytárs örüljön, ha nem írsz hülyeséget a nevében. Nem kell törölni semmi mást, amit előttem írnak... bár a sütik törlése megoldja a problémát, viszont minden másból is kilép.
2023. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kijelentkezès, előzmény ès süti törlès -- a helyzetet egyik sem oldotta meg. :(
2023. jan. 31. 16:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Kizárt...
2023. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor talán csak a képet cserélte ki a vicces kedvű osztálytárs...
2023. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.

Komplett a màsik gyerek oldala jelenik meg.

Ès most próbáltam a telefonom messengerén belépni az ő adataival ès ott is a másik fiú felülete jelenik meg.

2023. jan. 31. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valahogy az osztálytárs hozzáfért a telefonhoz / laptophoz / számítógéphez úgy hogy be volt jelentkezve és átírta az adatokat? (vagy odaadta a jelszót?) Nézd meg másik profilról (esetleg próbáljon a gyerek egy másik eszközön belépni), mondjuk a sajátodról és keresd meg a gyerek profilját (ha be volt jelölve ismerősnek, akkor onnan), onnan is a másik gyerek adatai jön elő? Ha igen, gyanús hogy a másik gyerek trollkodott.
2023. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A fiam szerint soha nem adta át az eszközét. A jelszavát csak én tudtam.

Mindenhonnan a másik gyerek profilja jön be... :(

A messenger miatt bánt a legjobban.

2023. febr. 2. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!