Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért "kressel" szét a laptopom?

Miért "kressel" szét a laptopom?

Figyelt kérdés

Ma kezdődött a probléma, eddig semmi baj nem volt.


Azt vettem észre, hogy az alkalmazás amit használtam egyszercsak lefagyott majd utána sötét lett a képernyő és teljesen összeomlott az egész majd visszajött a kép és tulajdonképpen az asztalt láttam.


Majd ezután elindítottam Netflixen egy filmet ami 20 perc után szintén lefagyott. Sötét kép, majd ismét az asztal jött be.


Ezután Youtubeon néztem valamit és ott szintén megismétlődött.



Mi lehet a probléma? Vírusirtóm van, aszerint a számítógép védett. Most lefuttattam egy keresést és a böngeszőfenyegetés, vírusok és rosszindulatú kódok fejezet teljesen rendben. A speciális problémák között dobott fel olyan hibát, hogy 23 bizalmas elem van ki téve támadásoknak, a számítógép webkamerája ki van téve kémkedes veszelyének illetve ön ki van téve a hamis webhelyek veszélyeinek.


Van köze ez utóbbinak, hogy kifagy minden? Most legutóbb mikor kifagyott az asztalon az ikonok is átrendeződtek illetve meg lettek nagyobbodva.



2023. febr. 7. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Videó kártya milyen meleg ekkor? Volt windows/driver frissítés mostanában?


Ha csak nem szedtél le valami random progit, akkor nem vírus lesz, az pedig amit a vírusírtó mond reklámnak néz ki, hogy vedd meg a tüzfalat vagy valami

2023. febr. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töröld az összes vindóz-frissítést, amit enged! Ha így sem oldódik meg a probléma, akkor pedig formázd le és telepítsd újra a vindózt!
2023. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Szinte egész nap be volt kapcsolva a gép, így könnyen túl melegedhetett lehetett ez a probléma?


A gép kikapcsolásakor amikor a "leállítás" íródott ki akkor is sötét lett a képernyő.


Semmilyen megbízhatatlan helyről jövő programot sem szedtem le, ami le van töltve az a hivatalos webhelyről van leszedve. Igen egyébként, pont lejárt az ingyenes teljes körű vírusirtó rendszer és mostmár csak a kártevők ellen véd és meg akarja vásároltatni a prémiumot.


#2 Megnézem ma hogyan muzsikál és ha ma is ugyanezt tapasztalom akkor ezt fogom tenni.


Köszönöm szépen a segítséget!

2023. febr. 7. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lefuttattnék egy ingyenes online scannert, ami letakaritja a vírusokat. Például ezt: [link]
2023. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!