Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Internet biztonság program...

Internet biztonság program torrentről?

Figyelt kérdés
véleményetekre vagyok kiváncsi ,ha példának okáért torrentől letöltött crack-elt programot használok,hordoz e olyan veszélyt ami pont az elenkezőjét végzi és nem megvéd hanem adathalász stb?Köszi

2023. febr. 18. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyik trackeren van az adott torrent és melyik releaser adta ki.
2023. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A crack-elt biztonsági szoftver az olyasmi mint a kölcsönkért használt óvszer. Csak kifordítod és használod. Biztos a hatás..
2023. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy ha vírus, stb. nincs is benne, nem is fog frissülni se a program, se a definíciós adatbázis, szóval mindenképpen rosszul jársz.


Ha nem akarsz pénzt kiadni ilyesmire, akkor használd a defendert, jó az is. Beépített tűzfal is van a Windowsban

2023. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Én föltenném a helyedben az AVG antivirus ingyenes verzióját és minden játék letöltésnél ha beriaszt a CRACK-re akkor nem kikapcsolnám hanem megbiznék a programban. Keresnék olyan CRACK-et amire nem riaszt be és azt használnám.
2023. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Szinte mindegyikben van malware. Pont antimalare-t meg ilyeneket leszedni sztem a legnagyobb öngól. Akkor már inkább a Winfos beépített tűzfala meg defenderje. Persze a windowsos is lopott, akkor mindegy. Csak ne használd komoly dologra a gépedet, mert csak az nem megy be rá, aki nem akar.
2023. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!