Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Két napja spam hívàsokkal...

Két napja spam hívàsokkal zaklatnak. Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés

Tegnap nyolcszor hívtak, ma háromszor(eddig). Spanyol előhívòval hívnak, és MINDIG más számról. Ami egyszer hív azonnal tiltom, és a magánszàmokat pedig már nem is fogadja a telefonom egyáltalán. De eltelik pár perc, és csörög a telefon megint úgy, hogy a következő számban 1-2 szám eltèr, és így tovább. Nem tudok minden variációt letiltani.

Nem adtam semmi olyan helyem a számom pedig. A munkahelyem tudja, a barátaim, meg a családom, és kb ennyi.

Mit tehetek ez ellen? Nyilván le akarom majd cserélni a kártyám, de az egyetemi felvételi miatt jelenleg ez júliusig nem lehetséges.

Küszködik más is ilyenekkel egyébként?


2023. ápr. 11. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg pedig semmi olyan helyen a számom. *
2023. ápr. 11. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, valami blokkoló progival létrhezol egy fehér listát például csak a telefonkönyvedben levő számok hívhatnak..

Persze ez csak részleges megoldás

2023. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beállítod hogy neis csörögjenek ki.

[link]

De akár te os hozzáadhatsz számokat a tárcsázóban.

2023. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
#1 Elég ha pl. facebookra regisztráltál vele, vagy hozzáadtad.
2023. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4, nem adtam hozzá a Facebookhoz, és nem regisztráltam vele.

2,3 köszi!

2023. ápr. 13. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!